Translate

Ściółka dla zwierząt Hygienic Classic
Ściółki Hygienic Classic to w pełni naturalne i ekologiczne produkty. Są to odpylone i odsiane wióry oraz trociny wykonane z drzew iglastych.

Ściółki dla zwierząt Hygienic Classic są najbardziej odpowiednim rodzajem podłoża dla zwierząt tj. koni, bydła, drobiu, zwierząt futerkowych oraz trzody chlewnej. Zapewniają im pełen komfort psycho-fizyczny, pełną higienę (produkt posiada wysoką chłonność wilgoci) oraz sprawiają, że zwierzęta mniej chorują. Bardzo dobrze chronią też zwierzę przed zimnem pozostawiają w pomieszczeniu świeży, przyjemny zapach drewna, redukując tym samym zapach amoniaku.

Ściółki trocinowej Hygienic Classic nie można porównywać do trocin otrzymywanych jako produkt uboczny przy obróbce drewna. Nasze trociny są otrzymywane w specjalnie przygotowanym procesie produkcyjnym, podczas którego działająca na nie wysoka temperatura zabija grzyby i drobnoustroje, jak również konserwuje drewno.

Stosując nasze ściółki mają Państwo pewność, że zapewniliście waszym zwierzętom najwyższy komfort.
Produkt pakowany jest w foliowe baloty, więc jest suchy i czysty.


Zapytaj o cenę produktu


- pakowanie: baloty 15 / 60 / 500 / 550 L
- materiał: odpylone i suszone trociny drzew iglastych
- różne frakcje
- wilgotność ok. 10%
- balotów na palecie: 15 / 20 / 21 / 24 / 27 / 37 / 36 / 64 / 480 szt.
- doskonała do hodowli i transportu zwierząt

 
Inne produkty:
Ściółka dla zwierząt Hygienic Premium
Ściółki Hygienic Premium to w pełni naturalne i ekologiczne produkty. Są to odpylone i odsiane wióry oraz trociny wykonane z drzew iglastych.
Ściółka dla zwierząt Hygienic Granulat
Ściółki Hygienic Granulat to w pełni naturalne i ekologiczne produkty. Są to odpylone i odsiane wióry oraz trociny wykonane z drzew iglastych.
Ściółka German Horse Pellets
German Horse Pellets to obecnie jedna z największych firm produkująca nowoczesną ściółkę dla koni, wykonana z miękkiego drewna i wolną od środków chemicznych.